HAKKIMIZDA

Firmamız Ankara’da 2003 yılından bu yana engelli akülü sandalyesi bakım, engelli akülü sandalyesi onarım, engelli akülü sandalyesi orjinal yedek parça, engelli akülü sandalyesi ikinci el alış-satış ve medikal firmalara teknik destek, tıbbi cihaz tamiri, elektronik kart tamiri alanında siz değerli müşterilerimize  yılların verdiği deneyim ve birikimi  sunmaktadır.

Görevimiz;

Müşteri odaklı kesintisiz hızlı,güvenilir bir hizmet sunmak. Müşterilerimizin muhtemel ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesinde hizmet üreterek hedefe ulaşmak. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmeyiz. Tüm çalışanlarımızla, sorumluluk gerektiren bir iş yaptığımızın bilinci ile; Teknik bilgi birikimimizi, teknoloji ile birleştirip, iş ortaklığı anlayışı ile çalışıp, müşterilerimizin beklediği kaliteyi daima aşarak karşılamak, Uygun fiyat ve temin süreleri içerisinde iş yaparak, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak.

Hedefimiz;

Birlikte çalıştığımız insanların müşterilerimizin çözüm ortaklarımızın, siz tüketicilerinizin sözün özü profesyonel ilişkide olduğumuz herkesin kıymetini biliyoruz. Biliyoruz ki, onlarla kurduğumuz mükemmel ilişkiler ufkumuzu ve dünyamızı zenginleştirdi, bize benzersiz deneyimler kazandırdı. Girişimci ruhumuz, yaratıcı ve tutkulu fikirlerimizi içtenliğimizle tamamlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için elimizden geleni sonuna kadar yapacağız.

vizyon

Call Now Button